Tisztelt Szülők!

Az első osztályos tanulók beíratására az alábbi időszakban nyílik lehetőség:

2024. április 18. (csütörtök) 8:00- 17:00 óráig és 2024. április 19. (péntek) 8:00- 17:00 óráig

Kérem, a beiratkozáskor szíveskedjenek magukkal hozni az alábbiakat:

• A gyermek nevére kiállított személyazonosító igazolványt és lakcímkártyát.
  • TAJ kártyát és adóazonosító kártyát.
  • A gyermek születési anyakönyvi kivonatát.
  • Óvodai szakvéleményét. Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolást.
  • Amennyiben a gyermeket nevelési tanácsadó vagy szakértői bizottság vizsgálta az ott kapott határozatot.
  • Gyermekvédelmi támogatásra való jogosultságot igazoló dokumentumot.
  • Határozat a hátrányos helyzet igazolásáról.
  • Adatlapot a diákigazolványhoz. (Marcali Kormányablakban fénykép készítése szükséges /ingyenes/) Csak a gyermek személyi igazolványának megléte esetén csinálják meg!

A Marcali Kormányablak ügyfélfogadási ideje:

Hétfő                  8:00-18:00-ig

Kedd                   8:00-15:00-ig

Szerda                8:00-18:00-ig

Csütörtök          8:00-15:00-ig

Péntek                8:00-13:00-ig

Kérem Önöket, igény esetén döntsék el, hogy gyermekük számára melyik művészeti tanszakot szeretnék választani (képzőművészet vagy néptánc).

2013. év szeptemberétől az állami iskolákban felmenő rendszerben kötelező tantárgy az etika(erkölcstan), illetve a helyette választható, az egyházak által szervezett hit- és erkölcstan (hittan). A tanulók és a szülők dönthetik el, hogy a kettő közül melyiket választják, és erről a beiratkozáskor írásban nyilatkozniuk kell.

A hit – és erkölcstan (hittan) tantárgyra való jelentkezésnek nem feltétele, hogy a gyermek már megkeresztelt legyen.

Kéthely, 2024.03.26.

Sümegi Tamásné